تجارت الکترونیک با موبایل

تجارت الکترونیک با موبایل

امروزه اکثر ما بیش از اینکه با لپ تاپ و یا کامپیوتر خود سر و کار داشته باشیم. با گوشی تلفن همراه خود کار میکنیم .به عبارتی تجارت الکترونیکی با موبایل رونق گرفته و بیشتر وقت خود را با تلفن همراه خود می گذرانیم. از همین جا می توان نتیجه گرفت که تعداد کاربران موبایل این روزها بیشتر از سایر دستگاه ها می باشد.

ترافیک وبسایت ها

ترافیک وبسایت ها نشان دهنده این است که 55درصد از کاربران سایت ها با موبایل از وبسایت دیدن میکنند. که این نشان دهنده این است که بیش از نیمی از کاربران وبسایت ها نیاز خودرا با موبایل جستجو میکنند.

خرید اینترنتی

جالب بدونید که 60 درصد از خرید های اینترنتی با تلفن همراه انجام میشه و کاربران برای پیدا کردن محصول مورد نظر خودشون با تلفن همراه خود اقدام میکنند.

افزایش تجارت الکترونیک با موبایل

در ۲ سال گذشته تجارت با موبایل یا همان تلفن همراه بیش از 250 درصد رشد داشته و این مسئله بشدت حائز اهمیت است

هدفمند تر

کاربران گوشی های هوشمند 76 درصد بهتر فروشگاه اینترنتی خود را پیدا کرده اند و این مسئله رابطه مستقیم با تجارت شما خواهد داشت

رشد بشتر تجارت با موبایل

رشد ۴۵ درصدی تجارت برپایه تلفن های هوشمند مطلبی است که در آینده توقع آن خواهد رفت.

در آخر جالب بدونید که درسته کار با کیف پول های الکترونیکی هنوز در کشور ما فعال نشده اما رشد 50 درصدی استفاده از این کیف پول ها در جهان اتفاق افتاده که امید است در آینده شاهد این اتفاق خوب در کشور عزیزمون باشیم تا امنیت در پرداخت هامون رو شاهد باشیم.

مطالب مشابه