آموزش 0 تا 100 html

محیط و نرم افزار های HTML

تاریخ آخرین بروز رسانی : 1399/11/18

حجم فایل : 0

هزینه این آموزش در بهیم : رایگان

[aparat id=”https://www.aparat.com/v/1nIHp” width=”300″]

طراحی سایت با HTML چگونه است؟ ساخت فایل HTML چگونه است؟ در چه محیط های میشود با HTML طراحی سایت کرد؟ همه این سوالات در مقاله امروز با نام محیط و نرم افزار های HTML پاسخ داده میشود.

نرم افزارهای مورد نیاز برای کدنویسی HTML

شما نیاز به نرم افزار های خیلی خاصی برای کد نویسی HTML ندارید. حتی شما میتوانید با نوت پد ساده هم کد نویسی خود را شروع کنید اما نرم افزار هایی مخصوص این کار هستند که هم رایگان هستند. و هم امکانات خوبی را برای کد نویسی در اختیار شما قرار میدهند.و شما میتوانید با سرعت و دقت بیشتری کد نویسی کنید. در ادامه با چند مورد از پر کاربرد ترین آنها آشنا میوید.

نرم افزار ویرایشگر Visual Studio Code  یا (vscode)

ویژوال استدیو کد یا وی اس کد یک محیط یکپارچه توسعه نرم ‌افزار که به منظور طراحی و ایجاد اپلیکیشن ها و برنامه های تحت وب و مبتنی بر فضا های ابری است ساخته شده است.در محیط و نرم افزار های HTML کمتر کسی است که با دنیای وب و برنامه نویسی مخصوصا ویندوز آشنایی داشته باشد و اسم این نرم افزار را نشنیده باشد.از دیگر ویژگی های برنامه Visual Studio Code می توان به امکان استفاده از اسنیپت ها و ماژول های انواع زبان ها شاره کرد که بشدت کار با این نرم افزار را دلپذیر و راحت میکنه و سرعت خوب این نرم افزار باعث شده که تبدیل به شماره یک نرم افزار های ادیتور بشه.

نکته:لطفا نرم افزار Microsoft Visual Studio را با نرم افزار Visual Studio Code اشتباه نگیرید.

نرم افزار ویرایشگر Atom

ویرایشگر Atom یک ادیتور متن باز یا اوپن سورس هست. که از سال ۲۰۱۴ عرضه شد و می‌توانید برای آموزش طراحی سایت HTML از آن استفاده کنید. نرم افزار اتم هم جزء نرم افزار های سبک و با قابلیت داشتن افزودنی هایی هست. که میتونه کار کردن برای شما هم سریع کند هم دل نشین و بی عیب و با این حال این نرم افزار رایگان است و لذت بخش.

 

 

جلسه قبلی:

آموزش html مقدمه جلسه 0

 

مطالب مشابه بخش آموزش