چطور طراح سایت شویم؟

چگونه طراح سایت شویم؟

با سلام خدمت شما دوستان عزیز خودم

سوال امروزاین است که از کجا باید شروع کنیم تا یک طراح سایت خوب شویم؟ یا بطور کلی چطور طراح سایت شویم؟ یا چگونه طراح سایت شویم؟

 

چطور طراح سایت شویم؟

این سوال که چظور طراح سایت شویم. در دوران که واقعا هر کسی رو از سن ۱۲ ساله تا ۵۰ ساله خودشونو طراح سایت میدونن. و سایت طراحی میکنن بدون اینکه کوچکترین زمینه ای یا تجربه ای از طراحی سایت داشته باشن. و همه این هارو مدیون وردپرس هستند که اگر مدیریت محتوای وردپرس نبود بدون شک ۸۰ درصد این افراد نبودند. و همه نیز توقع درآمد چند ده میلیونی در این زمینه رو میخواهند.

طراحی سایت بدون برنامه نویسی

اولین راه و ساده ترین راه طراحی سایت بدون کد نویسه .که امروز خیلی ها از آموزش این روش بسیار پول های خوبی درمیارن

دلیل این اتفاق هم این است که همه مردم دوست دارین راحت ترین راه برای رفع نیاز یا به هدف رسیدنشون رو انتخاب کنن. و نه راه طولانی هرچند اصولی تر باشه . برای همین طراحی سایت بدون کد نویسی اولین عنوان ما هست و باید بگن که قالب های زیادی در مدیریت محتوای وردپرس وجود داره. که میتونید از آنها استفاده کنید و بسیار جای شخصی سازی و تغییر هر قسمتی که خواستین در آن وجو دارد مثل قالب های انفولد , بیگی , آوا و یا دیوی و… که اگر از افزونه صفحه ساز هایی مثل ویژوال کامپوزر , المنتور , دیوی بیلدر و … یا افزونه های مورد نیاز خودتون مثل ثبت نام کاربر با شماره تماس اسفاده کنید تقریبا چیزی نیست که شما نتونید طراحی کنید مگر اینکه مشتری شما طراحی اختصاصی یا کلا مدیریت محتوای اختصاصی نیاز داشته باشد.

طراحی سایت با کدنویسی

این روش روش اصولیه اما مشخصا روش راحتی نیست البته نسبت به طراحی سایت بدون کد نویسی.

در این روش شما باید در مرحله اول زبان نشانه گذاری HTML رو یاد بگیرید و برای استایل دهی هم CSS رو باید در کنارش یاد بگیرید یا بهتر بگم HTML و CSS هر ۲ مکمل همدیگر و باید باهم یاد بگیرید که در مقالات جلوتر بیشتر به این موضوع میپردازیم.

برای طراحی سایت با کد نویسی چند تا مرحله پیوسته لازم اول از همه شما باید رابط کاربری خودتون رو در فتوشاپ اگه بلدین و اگر از صفر میخوایین شروع کنید پیشنهاد میکنم ادوبی ایکس دی (Adobe XD) استفاده کنید و در مرحله بعدی تبدیل فایل گرافیکیتون به کد های HTML و CSS

خوب تا اینجا سایت استاتیک خودتون رو ساختین اما برای اینکه سایت شما داینامیک بشه نیاز به یاد گیری یک زبان برنامه نویسی مثل JAVASCRIPT یا PHP دارید یا با آشنایی مقدماتی PHP میتونید قالب خودتون رو برای مدیریت محتوای وردپرس تبدیلی کنید و با وردپرس قالب خودتون رو داینامیک کنید.

اگر این مقاله اولین مقاله ای که دارید مخونید پیشنهاد میکنم که مقالات زیر را مطالعه کنید.

ثبت دامنه اولین قدم طراحی سایت

عدم استفاده از هاست رایگان

انواع پسوند دامنه

تجارت الکترونیک با موبایل

مطالب مشابه